Rusza grupa wsparcia dla opiekunów osób chorych | Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej

Rusza grupa wsparcia dla opiekunów osób chorych

Szanowni Państwo,

Caritas Polska rusza z  i serdecznie zapraszamy zainteresowanych!

Grupa rusza 6 kwietnia (czwartek) o godz. 18.00 w Centrum Okopowa przy ulicy Okopowej 55. Grupa jest grupą otwartą, spotkania będą się odbywać raz w miesiącu.  Jej celem jest wsparcie psychologiczne opiekunów.  Spotkania będą się odbywać raz w miesiącu. Poprowadzi je Pan Artur Kultys, psycholog i psychoonkolog. Pierwsze spotkanie jest spotkaniem organizacyjnym.  Omówimy założenia grupy, przyszłe terminy spotkań oraz tematy, o jakich chcieliby porozmawiać uczestnicy. Zapraszamy chętnych i bardzo prosimy o zgłoszenie swojego  udziału na adres e-mail: spotkanie@caritas.pl. Jeżeli znają Państwo kogoś komu warto przekazać tą informację – będziemy wdzięczni!