Placówki medyczne – Przychodnia NZOZ – Rembertów | Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej

Placówki medyczne – Przychodnia NZOZ – Rembertów

Placówki medyczne – Przychodnia NZOZ – Rembertów

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

ul.Grzybowa 1      Warszawa Rembertów

(wejście od parkingu od strony sklepu „Biedronka”)

  1. Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia ( świadczenia bezpłatne dla osób ubezpieczonych )

W ramach poradni świadczone są usługi lecznicze, pielęgnacyjne i opiekuńcze przez lekarzy internistów, medycyny rodzinnej, pediatrów, pielęgniarki i położne.

Świadczenia POZ udzielane są ubezpieczonym (dorosłym i dzieciom), którzy dokonali wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej POZ poprzez złożenie odpowiedniej deklaracji wyboru.

Placówki POZ działają od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy. Porady udzielane są w ambulatorium lub – w przypadkach uzasadnionych wskazaniami medycznymi – w trakcie wizyt domowych zgodnie z harmonogramem pracy poradni.

Pacjent może rejestrować się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem osób trzecich.

Telefon do rejestracji 22 612 94 29

  1. Ambulatoryjna opieka specjalistyczna – poradnia ginekologiczno- położnicza

W ramach poradni udzielane są świadczenia przez lekarza ginekologa kobietom ubezpieczonym , prowadzenie ciąży, wykonywane są badania cytologiczne w ramach programu profilaktyki i wczesnego wykrywania raka szyjki macicy.

Kontakt

Obowiązują wcześniejsze zapisy

Telefon do rejestracji 22 612 94 29

kierownik- Małgorzata Witkowska