KARTKA DLA SENIORA OD JUNIORA

Z okazji Światowego Dnia Chorego wolontariusze  Szkolnego Koła Caritas  przy Szkole Podstawowej Nr 12 w Otwocku przygotowali kartki z życzeniami zdrowia, zapewnieniem o pamięci modlitewnej oraz serdecznymi pozdrowieniami. Zostały one osobiście wręczone 15 lutego pensjonariuszom Zakładu Opiekuńczo -Leczniczego  w Śródborowie, starszym Siostrom ze Zgromadzenia Sług Jezusa i Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Otwocku. Spotkaniu z seniorami towarzyszył śpiew piosenek w wykonaniu wolontariuszy. Po policzkach płynęły łzy radości i wzruszenia. Spotkanie pozostawiło miłe wspomnienia oraz umocniło nas w przekonaniu jak bardzo potrzebne są te zwykłe gesty dobroci, życzliwości, pamięci w codziennym życiu, a szczególnie wobec osób starszych i chorych.