26.06-09.07.2017 Krynica Morska | Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej

26.06-09.07.2017 Krynica Morska

W dniach 26.06-09.07 2017 podopieczni Klubu Alternatywnego wyjechali na kolonie do Krynicy Morskiej –Piaski. Ogółem na kolonii wzięło udział   40 kolonistów w tym 15 z Klubu Alternatywnego. Podczas pobytu dzieci miały możliwość korzystać z rekreacji wodnej na plaży nad polskim morzem. Odbyły się wycieczki do Krynicy Morskiej, Fromborka, Malborka. Dzieci miały możliwość płynąć statkiem, zwiedzić Latarnie Morską, podziwiać widoki na Wielbłądzim Garbie-najwyższe wzniesienie na Mierzei Wiślanej. Podczas kolonii realizowany był program Ten jest dobry kto chce być dobry…św. Brat Albert. Młodzież korzystała z kąpieli wodnych pod opieką wychowawcy i miejscowego ratownika, zapoznała się z topografią miejscowości Piaski. Odbyły się następujące imprezy okolicznościowe prezentacja grup, chrzest kolonijny, spartakiada, festiwal piosenki, pokaz mody, dyskoteki, ognisko i inne.

Z kolonii wszyscy wrócili zadowoleni.

wyjazd kolonijny współfinansowany ze środków Biura Edukacji